
-25% НА СКЛО/ПЛІВКУ
- Готово до відправки
- Код: arbc23270
Сумка-бананка на пояс Cloth Bag Green Camouflage (Size S)
299 ₴
+380 (99) 374-84-06
Vodafoneповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-бананка на пояс Cloth Bag (Size S) Green Camouflage
Зручна сумка допоможе тримати під рукою телефон, документи, ключі, та інші необхідні дрібниці. Сумка має компактні розміри, тому добре виглядає на поясі та чудово підійде людям невеликої комплекції.
Зовнішні розміри:
- Довжина - 30см;
- Ширина - 13см;
- Висота(глибина) - 8см;
- Обхват ременя - 110см.
Характеристики:
- 2 кармани на застібці;
- Регульована довжина ременя;
- Застібка ременю типу фастекс;
- Вологовідштовхувальна тканина Oxford.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 30 см |
| Максимальний обхват талії | 110 см |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стан | Новий |
| Товщина | 8 см |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
| Тип застежки | Молния |
| Візерунки і принти | Камуфляж |
- Ціна: 299 ₴





